Dokončení výstavby očekávaného domu KRYSTAL.

28.07.2010

Polyfunkční dům KRYSTAL je realizován na nároží ulic Hybešova a Leitnerova v bezprostřední blízkosti centra Brna v lokalitě, která se v současné době stává významným předělem mezi centrem Brna historickým (s hradem Špilberk a kostelem sv. Petra a Pavla – Petrov) a novým, tzv. Jižním centrem Brna s mnoha administrativními budovami, novou polohou hlavního nádraží a všemi souvisejícími investicemi.

Polyfunkční dům KRYSTAL se brzy stane jednou z hlavních dominant ulice Hybešova, jeho výstavbou bude realizován další projekt v daném území, doplní investiční záměry nemocnice u sv. Anny, objekty na ulici Leitnerova, Vodní a další.

Polyfunkční dům Krystal má dvě podzemní podlaží, šest podlaží nadzemních, přičemž poslední podlaží je navrženo jako ustupující.

V 1. NP naleznete obchodní prostory určené pro pekárnu, uzeniny, španělské speciality, optiku, květinářství, obchůdky s textilním zbožím, navržena je i kavárna s restaurací, celkový počet provozoven je devět. Ve 2. NP dochází k prolínání komerční činností v 1. NP a další části budou využívány pro kancelářskou nebo obchodní činnost. 3. až 5. NP jsou bytová podlaží, na každém je umístěno 14 bytových jednotek dispozice 1+KK až 3+KK. 6.NP je bytové a ustupující, čímž došlo k realizace velkorysých teras s nádherným výhledem na dominanty Brna. Ve dvou podzemních podlaží jsou parkovací místa různých typů v celkovém počtu 48, dispozici doplňují sklepy.

Objekt jako celek je řešen ve vyšším standardu, ve společných částech 1. NP bude recepce, která bude zajišťovat služby pro nájemce a vlastníky objektu včetně ostrahy. Objekt je vytápěn energií získaných prostřednictvím tepelných čerpadel, část objektu bude chlazena (1., 2. a 6. NP), v části bude provedena příprava pro chlazení.

 

           Rok 2009          Rok 2010         Rok 2010

webdesign: contineo.cz