Pronájem zrekonstruovaných kanceláří na nejprestižnější adrese v centru Brna v paláci PADOWETZ na ulici Bašty.

8 000 Kč/měsíc 4999 Kč/m2/rok
Stav nabídky:
Aktivní
02.02.2018
10119
Osobní

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu kancelářské prostory na nejprestižnější adresecentru Brnapaláci PADOWETZ na ulici Bašty.  

Dominanta brněnského centra a pěší zóny v samotném srdci města, palác Padowetz nabízí nově zrekonstruované kancelářské prostory.  V nabídce jsou kanceláře od 20m2po 150m2. Na přání nájemce je možné kanceláře sloučit či propojit a poskytnout tak možnost nájemci zřídit kanceláře na míru.  V případě zájmu je i možné pronajmout celek kanceláři a zřídit pro nájemce uzavřený celek kanceláří.  

nabídce jsou kancelářské prostory ve 2. NP, 3.NP, 4.NP  a v 5. NP.  V každém podlaží je až 13 kanceláří o různých výměrách.  Celková výměra jednoho podlaží je 636 m2. 

Nájemce má možnost si vybrat kanceláře, které mají svoje samostatné zázemí včetně toalet a úklidové místnosti. Pro většinu kanceláří jsou společná zázemí včetně sociálních místností na podlaží.

Upozorňujeme nájemce, že objekt ještě prochází modernizací a celkové dokončení modernizace je plánováno v průběhu příštího roku. 


Pronájem
kancelář
Po rekonstrukci
Cihlová
Adresa nemovitosti:
Bašty 2, Brno 602 00
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
Javascript is required to view this map.
webdesign: contineo.cz